Kopegime Bakarmisniz

Kadirbyrk

Arkadaslar kopegimi aldim cok tatli bir kopek irki alman coban kopegi arkadaslar kopege bakarak kalca cikikligi varmi kirmami kilolumu gibisinden bakip bana soylerseniz cok mutlu olurum

8 CEVAP

Cotontzu_Siri

safkan gibi görünüyor, çok güzel ve nadir bir rengi var

Reyyanhan

Daha net ayakta foto koyman gerekir sanirim bunun için.( Cotontzu_siri )

Zlatan

Kalçasıyla ilgili neden çıktığını düşünüyosunuz ki? Yürürken inlemiyosa canı acımıyosa bence normaldir. Bu da bir kriter sonuçta.

Cotontzu_Siri

bilmediği bir yer olduğu için korkuyordur

izzy

Kalça çıkığı bakmakla anlaşılmaz yürürken tuhaflık varsa inliyor yada cirliyorsa dr bakmali elle muanede de cok net anlaşılmaz röntgen lazim

Cotontzu_Siri

onu bir veteriner anlayabilir, resimlerde normal görünüyor

Kadirbyrk

Citintzu kardes peki kalca cikikligi hastaligi varmi onu anliyabilirmisin?

Kadirbyrk

Bide bisey daha soracagim bugun ilk gunuydu bana baya alisti ve full onla durdum hatta gunun sonunda benim pesimde geziyodu ama cok cok fazla uyudu ilk gunuydu normal mi ve uykende gobegini hafif titretiyor bu normal mi peki ?