Kedimin Gözleri Şişti

Merhaba Arkadaşlar, beş gün önce kedime normal yediği mama dışında başka bir markanın mamasını verdim karıştırarak o gece sabaha kadar kedim çok kez kustu anında mamayı döküp devamlı verdiğim mamayı vermeye devam ettim ve sonrasında gözleri şişti. Veterinere götürdüm alerji olduğunu söyledi daha sonrasında alerji aşısı yaptı o gün gözünün şişi indi fakat ertesi gün yine şişti 2 gün sonra tekrar veterinere götürdüm ve yine aynı aşıları yaptı bu sefer şişler inmedi. Benimle aynı durumu yaşayan var mı sizce ne yapmalıyım ?

2 CEVAP

tyguler

Geçmiş olsun, bu durumu yaşamadım ama papatya çayını pamuğa damlatıp biraz gözlerin üstünde tutarsanız rahatlatır, ben kendi gözlerime de yapıyorum gerekince, bayaģı rahatlatıyor, kediye ds iyi gelir bence. Umarım hemen iyileşir.

Teşekkür ederim ben de ilk defa böyle bir şey yaşıyorum günlerdir ne yapacağımı bilmiyorum veterinere gidip geliyoruz ama durum aynı. Papatya çayını duymamıştım ama normal çay işe günde 3 4 kez siliyorum gözlerini umarım bir an önce düzelir