İyi Günler Sevgili Petlebi Kullanan Hayvan Sever İnsanlar, Benim Sorum; Sahiplendiğimiz Hayvanlar Bi

FDinler

şimdi ben başka bir ildeyim sahiplenmek istediğim canlı başka bir ilde ben bu hayvanı ilk görüşte çok ama çok sevdim ve o ile belki gidebiliriz ben o hayvanı nasıl oradan alabilirim gidemezsem (istediğim dostum profilimde)

3 CEVAP

yasement

Thy yapiyor. Bir de pet nakil firmalar var.

FDinler

Teşekkür ederim

Reyyanhan

Ben çok sağlıklı bulmuyorum ya. Nr bileyim. Güvenli gelip gelmediklerine ne kadar emin olunur ki