Kusma Sorunu

zehraaozlu

Kedim yaklaşık 3 hafta önce 2 gün boyunca öksürerek kusmaya çalıştı bir şey yutmuş olmasından şüphelendik veterinere götürdük muayene oldu üşütmüş dedi 2 tane iğne yaptı sonra toparladı eski haline döndü iyiydik 2 gün önce tekrar kusmaya çalıştı ama 2 kez öğürdü tükürük çıkardı, yarım saat önce de halıya mamalarını komple kusmuş, aşıları tam kakası normal neşesinde eksilme yok yiyip içiyor bunda da bi sıkıntı yok, veteriner beklediğimden çok uçuk bir fiyata iğne yaptı daha mamasını değiştireceğim şuan tekrar götürmeye imkanım yok bu konuda yardımcı olabilecek tecrübeli biri varsa lütfen cevaplarınızı bekliyorum neden olabilir?

5 CEVAP

patili

tüy yumağı sorunu yüzünden kusmuş kediniz. malt paste alıp hergün düzenli verirseniz bu sorundan kortulursunuz. bir kedi sahiplenince ilk akla gelen nasıl ki kuru mamasıysa, malt paste da kuru maması kadar elzem bir ihtiyaç kediler için.

zehraaozlu

patili ne kadar teşekkür etsem bu sitede en büyük yardımcılarımdan birisin, haftada 2 kez veriyordum artırmalı mıyım?

ayseeny

her gün kullanmanız lazım nohut büyüklüğünde sürün patisine kendisi yalar yer zaten

patili

hergün 4 cm kadar verirsen hiçbir soeunu kalmaz kusmayla ilgili canım. bizimki yılda en fazla 2 kez kusar toplasan. malt macun çok faydalı. ne demek zehra her zaman canım ♡

zehraaozlu

Çok teşekkür ederim♥