Tavsiye Ederim Kedim Çok Sevdi!

cute_catTR

Somonlu kuru mamadan başka hiçbirşeyi yemeyen kedim Whiskas markalı mamaya bayıldı:) Teşekkürler Whiskas!

7 CEVAP

Reyyanhan

Bilmiyor olabilir . Whiskas zararlı sevsede umursama verme diyebilirsiniz. Uyarıları yaparken dikkat etmek gerekir

zehraaozlu

En zararlı mamalardan biridir yaşı da kurusu da uzun vadede kedinizi ölüme bile sürükleyebilir yorki'nin dediği gibi birde tavsiye ediyorsunuz bu sitelere binlerce hayvan dostu girip akıl danışıyor yardım istiyor lütfen hem kendi kedinizin sağlığını hem de buraları okuyan insanları unutmayın.

zehraaozlu

Sevgili cute_catTR; nasıl bir uyarı beklerdiniz? Whiskasın zararlı olduğunu günde elli kez yazanlar oluyor bizlere de hak vermelisiniz.

yasement

Canım bunu sürekli verme. Seviyorsa nadiren ver ama temel besini bu olmasın.

cute_catTR

Evet ama düzgün bir uyarı verebilirdi o zaman ciddiye alırdım

Cotontzu_Siri

Whiskas en berbat mamalardandır. Mesela sen hamburger seversin... Ama iyi mi, değil.

Merloli

Lütfen whiskas kullanma hem kedinin midesini mahveder hemde çok fazla tüy dökümü yapar ve kedin sağlıksız tüylere sahip olur.