Kedim Titriyor

ozgeerdd

Kedim yeni uyandığında ve uyumadan önce titriyor tuvaletinde iştahında herhangi bir sıkıntısı yok. Daha önce stres kaynaklı bu durumu yaşamıştık son 1 aydır 2-3 kere şahit oldum özellikle son 2 gündür yatarken titriyor daha sonra ayağa kalkıyor durduramıyor sanırım. bu durumu yaşayan var mı?

9 CEVAP

Yaşamadım umarım yaşamam.

Rüya gibi mi uyandıktan bir süre sonra da devam ediyor mu ? Psikolojik bir sorun var mı acaba

ozgeerdd

Uyandıktan sonra oluyor son 1 aydır bazen eve çok geç geliyorum uzun zaman yalnız kalıyo acaba ondan olabilir mi diye düşündüm ama emin olamadım. Yarın ne olur ne olmaz veterinere götürücem ama düşüncelerinizi merak ettim

Firuzecik

Uyandıktan sonra gerinleşirken yani vücudunu esnetirken mi titriyor? Benim erkek kedim hep yapıyor 4 aydır benimle.

ozgeerdd

Hayır uyandıktan sonra yatarken bi anda titremeye başladı bugün 2 defa oldu sonra ayağa kalktı dolaştı düzeldi. Az önce uyandı bu sefer titreme olmadı

Arada benim kedimin de patileri titriyor genellikle uyandıktan sonra ama nedenini tam çözemedim.

ipeksenturk

Benim kendimde de aynı durum mevcuttu fakat o sıralar tam ergenlik döneminde yani kızgınlık öncesindeydi. O sıralar bu sebepten çok iştahsızdı. Veteriner de bu sebepten olduğunu söylemişti yani aç kalıyor ve şekeri düşüyor sanırım. Uyanıkken tüm vücudu titriyordu resmen, ben de yemek yedirmeye çalışıyordum yediğinde düzeliyordu. Şimdi yakın zamanda kısırlaştırdık, iştahı arttı ama ne zaman uzun bir uykudan uyansa titriyor, yemek yiyince geçiyor

PinarElitok

Biz yine veteriner hekiminize danışabilirsiniz ancak Stresten kaynaklı da olabilir Kendinizi çok fazla evde yalnız bırakmamaya çalışın mümkün olduğunca yanında durun Muhtemelen uyurken kabus görüyor olabilir Uyandıktan sonra ise gerginleşiryor olabilir Kedinize iyi bakin

ozgeerdd

Kedime gayet iyi bakıyorum haftada bir kaç gün max 6 saat yalnız bırakıyorum. Takdir edersiniz ki benim de sosyalleşmeye ihtiyacım var:D Teşekkür ederim yorumlarınız için