Brit Care Cocco

zehraaozlu

Kedime brit care cocco tahılsız ordek ve somonlu mama alacağım birkaç olumsuz yorum okudum sizce nasıl?

17 CEVAP

patili

atlas petin sitesinden iletişim kısmında kedine coco mamasını denetmek istediğini ama 2 kg almadan önce kücük bir deneme boyu talep ettiğini söylersin. onlar da sana gönderiyorlar.

patili

Deneme boyunu istemiştim firmadan. geldi. kızım severek yedi. sonra %50 indirimli kodu da gelmişti ilk alışveriş için. ben de 2 kg.lıgını aldım. bir hafta güzel yedi. şimdi yemiyor mamayı. bilmiyorum niçin. şuan sadece acana grasslands veriyorum onu yiyor. belki de karıştırdıgım içindir 2 mamayı sürekli. bir daha deniycem bir hafta sonra azar azar eklemeyi. Her kedide bu olmayabilir ama benim kızım biraz fazla seçici galiba. ki britcarein coco maması seçici kediler için mamaydı. arada arada vermeye çalışıcam. yemezse firmaya geri göndericem mecbur.

yasement

Çok iyi bir mama ama yüzde 40 protein kısır erkek kedinizde sıkıntı yaratmasın?. Sunny veya lilly denediniz mi

yasement

Bu arada memnunsanız mamanın porsiyonunu da azaltabilirsiniz. Böyle besleyenler de var kısır kedileri, kısırlaştırılmış kedi maması kullanmayanlar da var.

batuhantopcu

profine kedi maması nasıl sizce?

Uzun zamandır mama araştırmasındayım ve içinden çıkılmaz bir hal alıyor sürekli araştırdıkça. Her mama hakkında olumlu olumsuz bir sürü yorum var size tavsiyem mama içeriğin de belli başlı olması gereken şeyler varsa küçük bir paket alıp denemeniz. Belki çok olumsuz yorum vardır ama kediniz de olumlu tepki verecektir denemek lazım :)

zehraaozlu

patili peki firmadan nasıl isteyebilirim? link atabilirsen :)

zehraaozlu

Teşekkürlerr ♥

Miy_Hav

Kalitesi ve iğrenç bir mama

yasement

Yaratabilir, yaratmayabilir de. Ama genellikle kısırlaştırılmış erkek kedilere o kadar yüksek protein önermiyorlar.

yasement

Bence iyi mısır içermesine takılmazsanız

yasement

Biri var tanıdığım, gdo korkusundan yıllardır mısır yemiyo adam.d

zehraaozlu

Aa çok şaşırdım, bende daha sadece deneme boyunu istemiştim allahtan almamışım, peki önerdiğiniz bir mama var mı? Kedim 15 aylık kısır erkek fazla tüy dökülmesi var maması tavuklu acilen değiştirmem gerek :/

zehraaozlu

Cocco mu sıkıntı yaratır

batuhantopcu

şu mama konusu çok kafa karıştırıyor gerçekten. işin içinden çıkılmıyor pirinci esmeri karası, arpası buğdayı mısırı. alıyorsun en iyisini bu sefer evdeki yemiyor sokaktakiler nasipleniyor :)