Yorkshire Terrier İçin Tarak/Fırça

ursaminor

Bizim en küçük kız kardeşimiz için uygun bir fırça/tarak önerebilir misiniz?
Şu anda yazlıkta ve her gün yüzüyor, sonra duş alıyor ve taranıyor :)
Ama fırçası bence çok uygun değil :(

Furminator uzun tüylü köpekler için olanı uygun mudur sizce?

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

iğne gibi telli olanlar var, ben onlardan kullanıyorum. göründüğü gibi acıtmıyor ve çok güzel tarıyor, uzun tüylü köpekler için ideal

ursaminor

Link veya marka verebilir misin? :)
Anladım ben seni ama emin olayım :D

ursaminor

Ne zamandır yazacağım da bir türlü fırsat olmadı. Ben şundan aldım kardeşime

Çok işe yarıyormuş, annem öyle söyledi. Yazlıkta olduklarından bizzat deneme şansım olmadı henüz. :)

Cotontzu_Siri

Ben sonradan dediğinize geçtim. Daha da memnunum

KedimVar

Bende de Siri nin çok işe yaradı dediğinden var ve çok memnunum. Benimki kedi ama. Umarım sizin aldığınız da işe yarar.