Kedim Hangi Irk Nasıl Öğrenebilirim

dostt

kedim hangi ırk sizce nasıl öğrenebilirim

22 CEVAP

Gamzenngin

Tekir kedi sadece tüyleri uzamış

dostt

teşekkür ederim

dostt

teşekkürler

Seymaaacaan

@Thekedi hayır norveç orman kedisi üreticisi de var :)

Thekedi

@Seymaaacaan var mı gerçekten hangi federasyona kayıtlı, hangi cattery? Merak ettim.

Seymaaacaan

@Thekedi orasını hiiiç bilmiyorum ama geçen haberlerde çıkmıştı kaçak norveç kedisi üretiyorlarmış. Böyle kaçaklar varsa elbet cattery’de vardır

Thekedi

Onlar gerçek yetiştirici olmuyorlar. Kaçak hayvanlar seceleri belli değil. Şovlara katılmıyorlar. Herhangi uzun tüylü kedileride norveç orman kedisi olarak kakalaya bilirler kimsede kanıtlayamaz.