Kedimin Yemek Alışkanlığı

burcumtlr

Merhaba arkadaşlar. Kedim 2 ayligi gecti. Her türlü kuru mamayi denedim ama kokluyor gidiyor. Veteriner cok aç kalınca yer dedi ama o zamanda sadece su iciyor. Yas mama yiyor sadece. Yas mamayla karistirdim ama icinden secip yiyor. Gunde 300 gr yas mama yiyor. Fakat bu sekilde de bana mamasi cok masrafli oluyor. Ayda 400-500 tl sadece mamaya gidiyor. Oysaki kuru mama yese hem benim icin hem kedim icin daha iyi.

NOT: KEDİ BU MASRAFDAN KACİNMA DİYECEK OLAN DEMESİN. DURUMU ORTA OLANLARDA KEDİ BAKABİLİR. SADECE ÇÖZÜM ODAKLI CEVAP YAZALIM LUTFEN. SAYGILAR.

7 CEVAP

Denizzzzzz

Kurumamayı tavuksuyu ile ıslatmayı deneyin yada et suyu ile

burcumtlr

Güncel...

Tavuk eti balık eti felan deneyin belki yer daha az masraf olur hem tabi pişmiş! Yavaş yavaş alışacaktır kuru mamaya daha küçükmüş zaten

yasement

Bozita yaş mama öneririm insan tüketimine uygun taze et kullanılan gönül rahatlığıyla verebileceğiniz isveç üretimi bir mama. Günde 300 gram yese aylık 170 lira gibi bi masrafı olur gayet uygun.

burcumtlr

Cok teşekkür ederim cevaplarıniz icin.

Reyyanhan

Canım benim felicia diye bir mama var 2 kilosu 55 tl falan ben onlarla alistirdim kuru mamaya

burcumtlr

Kuru mamaya alissin da 10 kiloda alirim. Surwkli yas mama kediyede zarRliymis. Bide 2 gunde bir bitince zor oluyor. Tavsiyelerinize uyucam cok teşekkür ederim.