Acil ! Bu Yavruyu Ne Yapmalıyım?

Bu kediyi tanıdık bir kız bana getirdi ve bana annesi yok ben 2 gün şırıngayla besledim dedi şimdi ben ne yapayım gözlerini açtım ama biraz canı yandı bağırdı! Petshoptan 1,5 kg lik Brekkies yetişkin kedi maması aldım zorda olsa biraz yedi. He birde banyo yaptırdım. Dışarı bırakayım mı yarın sabah bugünlük bakmayı düşünüyorum.

3 CEVAP

kedicigim1054

o daha yavru niye ona yetişkin maması verdiniz o benim kedimin yavrularıyla aynı yaşta daha o kedi sütten kesilmemiş ona kedilere özel süt tozları var ondan verebilirsiniz yada normal 6 aylığa kadar tozlar var onlardanda verebilirsiniz. birde dışarıda bakmak çok kötü bir fikir ya sahiplenin yada sahiplendirin derim

kedicigim1054

birde sizi takdir ediyorum bu minnaka kol kanat geriyorsunuz

Reyyanhan

Kediler yikanmamali. Onu çok iyı kurutun.. sahiplendirme yapamıyorsanız vet götürüp bırakın