Mama Kumbarası

Merhaba benim yaşım küçük ve elimden geldiğince sokaktaki kedilere falan bakmaya çalışıyorum.Beslediğim bir kedi tavuklu mamalara hassas bu yüzden felicia kuzulu mama alıyorum.Ailem sadece kuru mama masrafını karşılayabiliyor.Bazen burun akıntısı falan olduğu için lysine jeli almıştık ama bitti ve artık alamıyorum ve ihtiyacı olan kediler var.Yaş mamada alamıyorum.Marketlerde satılan yaş mamalarda hep tavuk oluyor ve bende alerjik olana yaş mama veremiyorum.Multivitaminleride bitti.Ailem artıo sadece kuru mama karşılayabildiği için mama kumarbazı açıp yaş mama ve vitamini almak istiyorum.Daha öncede bahsettiğim tavuk alerjisi olan kediye düzenli vitamin vermem gerekiyor yoksa akıntısı hep tekrarlıyor.Bu yüzden yaş mama ve vitamine ihtiyacım var.Evet çoğunuz kendi kedisine vitamin yaş mama bu kadar vermiyordur ama kedi tavuğa hassas ve vitamin eklenmedikçe akıntısı olduğu için gerek bana bunlar.Alerjik olduğu içinde ancak felicia yaş mama verilebiliyor.Şuam bana gerekenler şunlar;
PATİ FOOD SİTESİ İÇİN
~BioPetActive Lysine Gel 100 ml 45 TL
~GimCat Vitamin 20 gr 35 TL
~Felicia TAVUKSUZ Yaş Mama 85 gr 7 TL

PATİMAMA SİTESİ İÇİN
~BioPetActive Lysine Gel 100 ml 29 TL
~GimCat Multivitamin 100 gr 60 TL
~Felicia TAVUKSUZ Yaş Mama 85 gr 7 TL
~Patilife TAVUKSUZ Yaş Mama 415 gr 7.5 TL

Dediğim gibi kendi kedilerinize bu kadar şey almıyor olabilirsiniz ama mecburum...

Asıl soruma geçelim.Mama kumbaramı nasıl açacağım?PATİMAMA sitesi açabildşm ama patifood açamadım.

Not:Patimama sitesi için hediye çekide gönderilebilir
Not:İçinde tavuk olan ürünler olmamalı

5 CEVAP

shoto

Bence patimama sitesi daha kullanışlı.Hediye çeki gönderince siz istediğiniz ürünü alabiliyorsunuz.Kumbara linkide eklerseniz yardımcı olabiliriz 😊

shoto

Patifood sitesinden de açmak isterseniz buraya sorabilirsiniz nasıl açacağınızı.

https://www.mamakumbarasi.com/iletisim

Teşekkürler.Güncel soru.5-10 TL de olsa hediye çeki gönderebilecek yok mu?Eğer güvenmiyorsanız fotoğrafta atabilirim.Desteğe ihtiyacım var

miayehe

Güncel.

miayehe

Güncel.