Kuru Mama

serembos

siyam kedim için kısırlaştırılmış kuru mama ne önerirsiniz. kısırlaştırdıktan sonra göbek kısmında yağlanma oldu. biz royal canin kullanıyoruz uzun zamandır. 18 aylık kızım.

3 CEVAP

Kurta057

Royal canin cidden çok kötü bir mama ve aromalı bu yüzden kediler başka mama geçerken yemek istemiyor hani nd. Brit care. Advance. Matisse. proplan bunlar iyidir

serembos

mama fiyatları zaten uçmuş durumda bakıyorum siyamlara vereceğim mamalar daha uçuk fiyata. sağlığınıda riske atmak istemiyorum. mamamız bitmek üzere. ne alacağımı bilemedim.

kibatarcin

N&D tavsiye ederim ben