Bozita Kuzulu Köpek Maması

Sametey

Arkadaşlar merhaba, eşim şu mamanın siparişini vermiş, https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/bozita-naturals-lambrice-kuzulu-ve-pirincli-yetiskin-kopek-mamasi-12kg-sirt-cantasi-hediyeli.html ürün elimize ulaştı köpeğimiz yiyor sktsi uzun falan ancak bozita nasıl bir markadır?
isveç markasıymış o sebeple biraz güvendik ama sizlerin yorumu nedir ? içerik olarak nasıldır?

3 CEVAP

Cotontzu_Siri

tahısız mamaya gücü yetmeyenler için gayet güzel bir mama

johnwick

kokusu bile daha önce kullandığım mamalardan farklı güzel bir mama tavsiye ederim