Kedim Britişmi Tekirmi

Guleryordem

Kedimi britiş diye aldık 6 aylık tekirede benziyor lütfen yorum yapın

8 CEVAP

Düğün sonrası gelini makyajsız gören damat sendromu.

Yahu en azından fotoğraf koysaydınız neye yorum yapacağız

Seymaaacaan

@arzuarslan sırf cevap vermiş olmak için önceki soruları gündeme getirmeye gerek yok

dilanbulent

Petlebi hediye yolluyor diye üstü kapanmış gitmiş konulara yorum yapıyorsunuz. Amacınızı herkes anlıyor. Bir şeyi kazanmak istiyorsanız bunu hakkınızla yapın.

blue_hoddle

Bir fotoğraf falan koyar insan.

simbakedi

martta yazilan basliga cevap acip gundemde tutmanin anlami yok. belli ki bu sitede degiller artik. aynisi diger sorular icin de gecerli. neden 2018deki sorulara cevap yazarlar ki? ya da gundemde olmayan digerlerine. boyle seylerle mesgul olmasa keske burasi artik

Arzuarslan

Bence sizinki köpek. Fotoğraf yokken hayal etmek serbest değil mi😁

esEcrin_26

herkes bi fotoğraf koysaydın demişsiniz flnda yeni olduğu çok belli bilmiyor olabilir

Zehranazz

Fotograf koyarsanız daha iyi anlarız aslında