Arkadaşlar Çok Acil Yardımcı Olabilirmisiniz... Zar Zor İkna Ettim...

FDinler

Ben yavru bir kedi almak istiyorum fakat bu ilanlarda bulduğum yavruları annem istemiyor beyaz istiyor daha önceden beyaz şaşa adında Ankara cinsi bir kedim vardı şimdi bende nasıl kedi alabilirim yani sahiplenebilirim onu düşünüyorum lütfen yardım edin eğer beyaz tüylü bir kediniz yavrular ya da fazladan varsa lütfen cevaplara yazın...

41 CEVAP

yasement

Olsun her gün yeni ilanlar veriliyor

FDinler

Aynen

FDinler

Çok saol gerçekten yardımcı oldunuz baska carsa gosterebilirsiniz

FDinler

Saol çok çok sağol

FDinler

Çok tessekkür ederim sahipleri ile iletisime gecmeye calisiyorum

ne demek?

Cotontzu_Siri

telefon numarasından arayın, mesajlara cevap vermiyorlar

evet

Cotontzu_Siri

yavru olmak zorunda mı