Kedim Britişmi Tekirmi

Guleryordem

Başka fotoğraflarda göndermek istedim yorumlarınız için veterinerimiz britiş çok benziyor diyor ya kafam çok karıştı ne olursa olsun o benim kızım ama yinede insan bilmek istiyor merak ediyor

6 CEVAP

Tekirish

Findikthecat

" british" ve tekir kirmasi gibi duruyor.

sultansbutler

kediniz bence %100 tekir. kırma falan değil yüzünde hiç yuvarlaklık yok. sadece kürkü çok sık rastlanmayan 'dilute tortie' renginde ve benim çok hoşuma giden renklerden biridir :) tüyü kadar ömrü olsun ❤️

septisistbaykus jdkdkdkdkskdkdmd

Findikthecat

En iyisi tekirish oldu bsnssnsnsks

Minikmuezza

Benim kedimde ayni cins.sokaktan sahiplenmistim bende.cok rastkanmiyor bu kurke ama tekir