Veteriner Önerisi?

Glman

Ankara'da iyi ve para amacı güdmeyen bir veteriner arıyorum ayrıca kedimin aşılarını ve kısırlaştırmasını belediye yapıyor mu?

4 CEVAP

Denizzzzzz

Malesef belediyeler ev kedilerine aşı ve kısırlaştırma yapmıyor ama bazı belediye veterinerleri çok indirimli yapıyorlar yada ilinizdeki bir üniversitetenin veteriner fakultesine götürebilirsiniz hem uygun hemde maddi kazanç gütmeden ellerindeki ilaçları satma gayretine girmeden bakıyorlar minnoşlara

Glman

Kedim dişi olduğu için kısırlaştırmaları erkeklere göre daha pahalı burda 600 liraya kısırlaştırma yapıyorlar eee Buda az para değil benim 6 aylık kedi masrafım resmen bir fakülteye gideyim o zaman teşekkür ediyorum

Denizzzzzz

Ben istanbulda ikamet ediyorum bırdada fiyatlar aşağı uukarı öyle ama mesela bir belediye 250 tl ye yapıyor .Biraz araştırmanızı öneririm

Glman

Teşekkür ediyorum