Tekir İle Scottish Kırması Mı?

iremacker

tekir ile cins bir kedinin kırması olduğu söylendi scottish ve tekir kırması olduğunu söylüyorlar öyle mi? değilse ne kırması olabilir?

14 CEVAP

Buketbayraktar

bence normal tekir. Baya küçük sanırım 1 aylık falan kulaklar o yüzden öyle

shallwe

@palyaco neden çiftleşmesin ne kadar saçmaladınız gayet çiftleşebilir

Thekedi

Büyük ihtimalle scottish foldla tekir kürklü başka bir kedinin çiftleşmesi sonucu doğmuş.

Kulakları kırık olduğu için senelik check up yaptırman lazım. Hastalığın nedeni olan Fd genine hala sahip, olmasa zaten kırık kulaklı olmazdı. Umarım tüm hayatı boyunca osteokondrodisplazisi çok çok yavaş ilerler ve sıkıntı yaşamazsınız. 🙏

mihriii

öyle sanırım

aigenc

Scot ve tekir kırması gibi geldi ama bu gördüğüm en sevimli yavrulardan falan TİPE BAK YERİM ฅ^•ﻌ•^ฅ

sultansbutler

sokak kedisi bence. kulaklarının kırıklığı daha çok küçük olmasından 2 2.5 aylık olunca dikleşirler tamamen.

Palyaco

Scotish tekirle ciftlesmez başka bir cins olabilir

mihriii

küçük ama daha ya annesi yok muydu

ruthiees

olabilir ya da bazen diğer atalardan gelen kürk renkleride olabiliyor

alabalik32

Fındık çok tatlı yaa ❤️ Melez gibi evet

iremacker

@mihrii annesi var 15 gün sonra sütten kesilince alabileceğim

iremacker

@Thekedi çok teşekkür ederim 🙏

Cinsi umrumda değil aşırı tatlı ya sıfatını yerim

eylu

Komşumuzun da scottish kedisi vardı bembeyaz başka bir sokak kendisiyle çiftleşmişti. Bu minnoş scottish kırması o yavrulara benziyor.