Pro Performance Kısır Kedi Maması

Pro Performance markasının kısır kedi mamasını kullanan var mı? Brit Care deniyorum şu sıralar ama 3 kedim olduğu için çok çabuk tüketiyorlar. Eğer pro perf. mamayı deneyimlemiş olan varsa ve +/- yönlerini yazabilirse çok sevinirim.

4 CEVAP

seramira

İceriginde en basta protein yaziyor. Yani kendisi yok , aromasi var gibi bisey bu. Ben 1 iyi 1 de ortalama bir mama alip karistirip vermenizi tavsiye ederim. Yari yariya degil elbette ama 75/25 olabilir.

Oqrenerde06

pro performans iyi gibi iştahla yiyorlar denemek amaçlı almıştım az birşey başarılı.

3 kediniz varsa kesinlikle golosi alın. özellikle 20 kilo çok uyguna geliyor

deniznergis

komşumun kedilerine 30 kg aldık hediye olarak kuzu etli olanından bir arkadaşımda hediye olarak benim kedime almış 15 kg dagıt dagıt bitiremedik benim kedim naturea, nd, orijen,marka mamaları yemeyip bu mamaya saldırıyor içerik olarak çok iyi degil ama kediler bayılıyor anlamış degilim.