İshal Kedide Mama Değişimi Yapilir Mi?

asrayildrm

Arkadaşlar kedimi kısırlaştırdım perşembe günü .cuma günü yemek vermeye basladım ama eski mamasını verdim.Daha sonra antibiyotikten diye tahmin ediyouz kedim ishal oldu ve şuan yeni maması geldi onunla yarıyarıya karıştırarak versem ishalini kötü etkiler mi? ishal için probiyotik verdi veteriner

3 CEVAP

Lakis

Mama değişimi ishal yapabilir ama her mama değişimi yapmaz yeni mamasından azar azar ekleyin eski mamasına vücudunda bir anda büyük bir etki yapmaz gitgide arttırın yeni mama miktarını yine de etkilendiğini görürseniz hekiminize tekrar danışın. Geçmiş olsun

asrayildrm

şuan mama değisimi mantikli mi yani? azar azat

Lakis

Ben yine de birkaç gün beklemenizi tavsiye ediyorum ama illa hemen değişmek isterseniz ayrı bi durum