Kedimin Memesinin Çevresi Kızarık Ayrıca Göbeğinde Sarkıklıkta Var Acaba Nedeni Nedir

With_Badem

8 aylık dişi. Kilosu 3.2
Kuru mama ve yaş mama da yiyor, düzenli tuvaletinide yapıyor

4 CEVAP

sultansbutler

meme rengi bana normal geldi. göbeğinde ki sarkıklıkda birçok ev kedisinde görülüyor. o bölgenin adını tam hatırlamıyorum :/

BademSeker

Evde erkek kedi var mi:)

miayehe

Hamile olması düşük hatta imkansız çünkü hamilelik şişliği değil o

BademSeker

Benim kedim de hamile oldugunda ilk memelerinin etrafindaki kizarikliktan anlamıştım. Ama sislik baska bir sey diyorsaniz vet ile gorusun. Bazen iç parazit şişlik yapabiliyor, ama parazit uygulamalarinin zamani geçmediyse parazit olacagini sanmam