Acil Bi Durum Olursa

Ealbs

Arkadaşlar bir şeyi merak ediyorum biliyorsunuz kedim var mesela gece geç bi saatte aniden bir şey oldu allah korusun vete gitmek zorunda kaldım o saatte nasıl nerden bulacağım şimdiden bilmek istiyorum o anlarda bocalamamak için

5 CEVAP

kedilikizzz

Nerde yaşıyorsunuz. İstanbulda 7/24 açık veterinerler dolu her yerde. Ayrıca veterinerlik fakültelerinin de hepsi 24 saat açık. Acil bölümünde nöbetçi hekimler bulunuyor.

burcumtlr

Çoğu veteriner acil durumlarda telefon edildiğinde klinigi acip mudahale ediyorlar. Tabi ucret biraz daha farklı oluyor ama acil durumlarda yardimci oluyorlar.

Ealbs

Hiçbir şey olmadı çok şükür bir şey olursa tökezlememek için sordum :)

DidemCan

veterinerler 7/24 açık olmasa da kartlarının altında acil durum numaraları yazıyor.

159deniz123

kedine nolduki niye tatlım