Köpeğim E Arkadaş Alıcam Kız Mı Erkek Mi?

Kedisevercat

Arkadaşlar Badem e yeni bir arkadaş alacağım onunla oynasın diye badem kız, yeni alacağım köpek kız mı olmalı erkek mi? Normalde Badem i çifleştirecektim (büyüyünce) ama illa alacağım yeni köpekle değil. Bademle iyi geçinmesini istiyorum. Kız mı erkek mi?

18 CEVAP

Cotontzu_Siri

annemden zorla izin alıp yavrularınızdan birini sahiplenebilirim :))

Kedisevercat

cavalier king charles alıp badem le çifleştireceğim yavrusu cavapoo olur ama 3 köpeğe bakabilir miyim ki? :/

Kedisevercat

hayır yani çok yavru doğuruyorlar ya o kadar köpeğe annem izin vermez ki :/