Köpeğim E Arkadaş Alıcam Kız Mı Erkek Mi?

Kedisevercat

Arkadaşlar Badem e yeni bir arkadaş alacağım onunla oynasın diye badem kız, yeni alacağım köpek kız mı olmalı erkek mi? Normalde Badem i çifleştirecektim (büyüyünce) ama illa alacağım yeni köpekle değil. Bademle iyi geçinmesini istiyorum. Kız mı erkek mi?

18 CEVAP

Elviss

vet . (kediler için ) farklı cinsiyetlerin kısırlaştırılması şartıyla daha az strese girip daha iyi anlaşacağını söyledi. tabi sen yine de başka bir bilene sor köpeklerde düzen nasıl işler en bilgisiz olduğum yer :P

Cotontzu_Siri

cavalier sahiplenmenizi öneriyorum (tam bir cavapoo aşığıyım da :))
Resim açıklamasını girin

Cotontzu_Siri

cavapoo (cavalier, poodle kırması) inanılmaz iyi huylu bir köpek, tüy ve koku problemi yok, antialerjenik, tam anlamıyla apartmanda yaşayan temizlik takıntılı aileler için kusursuz. ama cavalierde tüy problemi var.

Cotontzu_Siri

erkek

Cotontzu_Siri

cavalier barınakta var, cavapoo yok, zaten cavapoo cavalier ve poodle kırması

Cotontzu_Siri

hangi cins alırsanız alın yavrusu olur ki :)

Cotontzu_Siri

sahiplendirirsiniz, babanın cinsi çok fark etmez yavru sayısında zaten

Kedisevercat

sağolun çok yardımcı oluyorsunuz yaaa :))

Kedisevercat

yine de teşekkürler

Kedisevercat

teşekkürler

Kedisevercat

çok şirin uygun mu diye bakacağım

Kedisevercat

ama hep stılık var ücretsiz hiiiç yok barınakta asla alamam (yoktur böyle cins köpek)

Kedisevercat

iiyide böyle tatlı, cins köpek nerdedir ki? sahiplenme isterim ama sadece satıılık var

Kedisevercat

barınakta varsa çooooook iyi çok sağolun

Cotontzu_Siri

demek istediğim eğer cavalier sahiplenirseniz (barınakta rahat bulursunuz), yavrularınız bundan olur