İki Soru Ağzı Açık Ve Cereyan

İyi gunler arkadaşlar kedim su 3 4 gündür baktığımızda ağzı açık nefes alıyor ve malum hava sıcak evde ceyran yapıyor bu onu hasta eder mı ne gibi önlemler alabilirim soylermisiniz

3 CEVAP

zehraaozlu

Evet benim kedim cereyanla hasta oldu 1 hafta tedavi için vete gidip geldik öksürük kusma iştahsızlık vs. sizde dikkat edin hasta olmasın burnu ve kulakları normalden daha soğuk olduğunda üşüyüp üşümediğini anlarsınız :)

Hasta değil kız veterinere niye götürürüm ki sıcaktan diye aklıma geldi ağzı açık soluyo sürekli değil arada

veterinere götürün ceyranda bırakmayın sakın sıcak tutun