Arkadaşlar Köpek Çiftleşme İşlemi.

Merhabaa, köpeğime eş alacağım ve sorum var. Köpeğim sinirlenme dönemine girdiğinde neler yapar? Korkar mı. Bu arada daha 2 aylık 6 aylık olunca çiftleştireceğim. Ve doğurma işlemi nasıl olacak. (eşini yarın alacağım hep bizimle kalacak)

10 CEVAP

Cotontzu_Siri

bunu size en iyi luckys anlatır ;)

fotoğraflarını çekip internete koyamadığım için internetten koyuyorum telefonum şu an tamirde olduğu için of yaa keşke yazmasaydım :(((

Luckyssss

Merhaba köpekseverdog :) 6 ay için biraz erken erkek yorulmaz diye bişey yok kesinlikle dişi köpeğini de 1 yasından önce çiftleştirme 1 bucuk yasından sonra böyle bişey düşünebilirsin bu arada erkekde bu durumda fazla eform kaybediyo çünkü çiftleşme bazen yarım saati bile buluyo kitlenme olayından da dolayı :) şuanda sordugun soru için bunları söyleyebildim :)

Luckyssss

Ve köpeğin şuan yavru oldugu için öbürkini oyun arkadaşı olarak görür :)

Luckyssss

Tabi ilerde bu durum değişebilir :)

sağol

bazen böyle durumlarda psikolojim bozuluyo 2-3 ay girmediğim oluyo offfffff

riberyyy

6aylik kopegi ciftlestirmeyiniz sakin o hayvan buyumu caginda oldugu icin cok yanlis cok fazla zayiflar ve zor toparlar boyutu daha kucuk kalir emzirme donemi eziyet olur bir disi kopeginin en ideal ciftlesme zamani 15 aylikken olur