Hangi Kedi İsmi

Kedisevercat

merhaba arkadaşlar, sizce bu kedilerin ismi ne olmalı (dişi) çok acil! Çok tüylüler. Alacağım zaman 1,5 aylık olacaklar

8 CEVAP

Elviss

Sen ne istersen bence yaşadığın bir olay üzerine de bir şeyler koyabilirsin mesela benim bir kedim vardı . öldü :'( çok zıplardı yürürken falan zıplayarak yürürdü. zıpzıp koymuştuk :P

Kedisevercat

Çok sağol

Kedisevercat

daha okedilerin yanına gitmedim hafta içi gidip bakacağım o zaman davranışlarına bakarak isim koyabilirim ama cotontzu_siri nin dedikleri de olabilir (bu arada çok tüylüler)

Elviss

yumoş koy o zaman :D

Cotontzu_Siri

Munchy, Loop ve, Shiny

Kedisevercat

koyabilirim

ayseeny

İçinden onları gördüğün an ne geçiyorsa onu koy öyle aa bu güzelmiş hadi bu olsun adı diyerek isim mi seçilir :)

Merloli

Sende istersen Lola, mona ve pofa olabilir. Benim aklıma ilk bunlar geldi.