Kedi Tuvaleti

Umut4204

Slm arkadaşlar kedim dışkısını kapatıyor ama çişini kapatmıyor bu normal mi sizce

3 CEVAP

diablerose

anormal degil. ve sık temizliyorsaniz bu bi avantaj olabilir, kabın dibine yapismaz kum mesela

Umut4204

Teşekkür ederim evet sık temizliyorum ama kumu az koyuyordum heralde tabana çöküyordu şimdi hem markasını hemde miktarını çigaktim şimdi topklanma daha güzel oldu.

Umut4204

Teşekkür ederim evet sık temizliyorum ama kumu az koyuyordum heralde tabana çöküyordu şimdi hem markasını hemde miktarını çigaktim şimdi topklanma daha güzel oldu.