Kedi Tuvaleti

Umut4204

Slm arkadaşlar kedim dışkısını kapatıyor ama çişini kapatmıyor bu normal mi sizce

12 CEVAP

Salihaylmz

Kediniz küçük ise normal
Kapatmadığında ona gösterin koklatın patileriyle kapatmasını öğretin

Umut4204

Teşekkür ederim 2 aylık evet

Umut4204

Teşekkür ederim 2 aylık evet

CiaMJ

Bende de aynı problem vardı fakat 4 aylıktan sonra kapatmaya başladı bence zamana bırakın ve kedi kumunu iyi seçin

Umut4204

Aktif karbon aldım yeni geçtim bu kuma bu kumla çok oynuyor devamlı kazıyor acaba bu kumi sevdimi sizce😀

Gozdeshila

Beni ki de önceden kapatıyordu şimdi çişini kapatmıyor yapıyor çıkıyor yaramaz ama 2.5yaşında kısırlaştırdıktan sonra böyle oldu acaba neden ki

Umut4204

Bence kisırlastirdiginizicin olabilir benim kızım yavru daha sizinki yetişkin daha önce yapıyormuş bunu

shoto

Merhaba kediniz yavruyken bentonite alışmadan pelet kum kullanın.Kediniziz sağlığı için pelet daha iyi.

Umut4204

Okadar öneri alıyorum ki kafam karışıyor veterinerler petshoplar herkez farklı şeyler soyluyor

Umut4204

Okadar öneri alıyorum ki kafam karışıyor veterinerler petshoplar herkez farklı şeyler soyluyor

Lakis

Kediniz henüz çok küçük ve biz kedilerin yaşam koşullarını değiştirdik bu yüzden ara sıra kapatmama kumla oynama veya canı sırf sıkıldı diye gözünüzün içine baka baka önünüze bile yapabilir. Rahat olun zamanla alışır hem kumuna hem de kapatmaya

Oqrenerde06

Kediniz çok tatlı maşallah ağzı yüzünü yerim.