Köpegimin Agızı

159deniz123

köpegimi bildiginiz gibi petshop tan aldım ama köpegimin maltese terrier olmadıgını düşünüyorum neden dersniz köpegim boo köpekleri gibi agızını hep güllmüş gibi açık tutuyor bende akrabamıza sordum köpeklerden anlıyo oda dediki tühleri falan malteseye benziyor ama agızı falan grçekten pomerian gibi hareketler yapıyor ben şuanda köpegimin çinsinin ne oldugunu bir türlü anlayamadım bugun hatta üst komşumuz dediki köpegin agzını aynı boo köpkleri gibi tutuyor dedi bende anlamadım yaa sizce nedendir

10 CEVAP

Luckyssss

Kırma diye de sakın bırakmayın onu bence cok sevimli olucaktır büyüdügünde :)

Cotontzu_Siri

maltese

Cotontzu_Siri

yavru daha, çok küçük

159deniz123

aynn ama görmeniz lazım bizim burdaki petshop 2 -3 gün önçe pomerian köpegi getirdi adam bizim köpekte balkondan ona bakıyordu annem diyoki kopya çekmiştir kesin diyor olabilir sizçe ama ordaki köpekle sanki hep konuşuyolar gibiler bende öyle düşünüyorum annem gibi sizin tahmininiz nedir

Cotontzu_Siri

küçük köpekler genelde yapıyor o hareketi, sebebini bilmiyorum

159deniz123

koopya çekiyorlar yaa bizim burdaki petshop her 2-3 haftada bir köpek getiriyor onlarla köpegim hep kopya çekiyor kopya çekmiş diylim napalım

Cotontzu_Siri

pomeranian veya kırması olmadığı kesin

159deniz123

ptshopta ki köpek kırma olabilir gerçekten bende düşünüyorum öyle oldugunu

Cotontzu_Siri

pomeranian ve kırmalarının kulakları dik olur, sizin köpeğiniz maltese

159deniz123

kırma yada safkan um degil hepsinin bir canı var hepsinin bir kalbi var bencede ddigimiz gibi kopya çekmiş örnek almış bençede