Sahiplenme

tunasims7

Golden cinsi yavrusu olup sahiplendirmek isteyen var mı ?🥰

7 CEVAP

patipatili

barınaklar ve sokaklar golden kaynıyor herkes yavruyken heves edip sonra çeşitli bahaneler ile uğraşamayız atıyor o canları. tavsiyem cins takıntınızın olmaması. illa golden isterseniz bile barınaklarda kurtarılmayı bekleyen onlarca golden var. kirli pasaklı olabilirler internette gördüğünüz sapsarı pırıl pırıl yavrulardan olmayabilirler ama 2 haftaya bir farkları kalmaz düzenli beslenme ve bakımla emin olun. şimdiden hayırlı olsun

Zeynepulku

Hayır, yok 🥰💜🥰😚💜🥰😄💜🥰💜🥰😍🥰😍🤩😘😚🤩😗

Superisi814

Var 😊Ancak saf kan golden degil ..4 aylik aşili.

tyguler

Barınak golden dolu cidden. Aşılarını yaptırın, bir yıkayın arkadaşın dediği gibi fenomen köpeklerden daha güzel olur.

tunasims7

@patipatili haklısınız teşekkür ederim barınağa en kısa zamanda bakacağım (:

tunasims7

@tyguler Haklısınız :)

tunasims7

@zeynepulku Bu beni üzdü :((((