Kopegim Kirma Olursa Farki Ne Olur

Kadirbyrk

Merhabalar benim kopegim alman coban kopegi aslinda belkide safkan dir ama bana safkan gibi gelmiyoya vunku renkleri bile cok degisik renklerinde kahverengi siyah beyaz renkleri bir alman kurdunda bu renkler olmaz ki olur mu yoksa? Herneyse diyelimki kopegim kirma safkan dan farki ne eksigi ne ogrenebilirmiyim birde kopegimin yanina ilk gittigimde de iyi anlasiyoruz boyle beni takip fln ediyo gel dedigimde geliyo ama gunun sonunda benim gitmeye az zamanim kalmisken beni cok iyi dinliyo boyle hevesle yapiyo herseyi hevesle kosuyo hevesle beni takip ediyo cok daha uysal oluyor neden acaba ?

23 CEVAP

PERIveLIDYA

Beyazlıklar varsa kırmadır.

Cotontzu_Siri

alman çoban köpeklerinin kulakları dik olur. Sizinkinin deil

PERIveLIDYA

Zamanla dikilir onun kulakları daha küçük

Cotontzu_Siri

Burun yapısını da benzetemedim. Safkan olduğunu düşünmüyorum

Kadirbyrk

Birtek annesi alman kurdu onh biliyorum ayrica aldigimiz kisidede bir golden vardi beyaz oda babasi olabilir sizce golden kirmasida olabilirmi ama cesur o kadar oyuncu degil

Cotontzu_Siri

golden olduğunu düşünmüyorum. bence de belgian malinoise benziyor

PERIveLIDYA

Ben de belgian malinoise e benzettim. Ayrıca çok sevdiğim bir ırktır. Alman kurdu zaten favorim. Eğer ikisinin kırmasıysa çok şanslısınız :D

pervinakat

davranışları ,koruma özelliği,oyunculuğu,tüy sorunu