Acana Hangi Çeşidini Tavsiye Edersiniz?

Renklipati

Öncelikle merhaba arkadaşlar
Acanaya geçiş yapacağım 4 aylık yavru dişi kedim için, acananın hangi çeşidini sever yer bilmiyorum özellikle kullanan memnun kalanlar çeşit tavsiyesinde bulunursa sevinirim.
Birde orijinalini bulmak ta önemli hangi sitelerden güvenle alabilirim.
Teşekkürler şimdiden..

12 CEVAP

Haleeeees

Acananın first feat mamasını kullanıyordum. Severek yiyordu kedim.

Regional Red' e de bir bakabilirsiniz, denemedim dolayısıyla kedim beğendi beğenmedi şeklinde bir yorumda bulunamayacağım. Lakin içeriğinde domuz olması bazılarını rahatsız edebiliyor.

Yavru kediye acana ağır gelebilir. Bu arada sadece ihtimal olarak söylüyorum. Yoksa çoook iyi bir mamadır

Grasslands

Firuzecik

First feast ve bountiful olanının deneme boyunu aldım. First feasti yemedi kedilerim. Ama diğerinin tadını beğendiler. Siz de önce deneme boyundan alabilirsiniz.

shoto

Yavru mamasını alıp deneyin bence güzel bir mama

eylullll09

Bende first feast kullanıyordum pakete saldırıyordu. Karar veremiyorsanız testerlerinden alın hangisini beğenirse ondan alırsınız.

Hep derler ya her kedi farklı diye bizimkisi de first feasti çok sevemedi ama pacificaya bayıldı

Petzzsho.a bir bakın :)

Renklipati

septisistbaykus veterinerinerimde önerdi, deneyeceğim baktım ağır geldi ara veririm..

Renklipati

Acana kullanan yokmu başka seçenek.

Renklipati

Cevaplar için teşekkürler first feast deneyeceğim bununla ilgili güzel yorumlar görüyorum, malesef numine bulamadım Burdada yok hatta firması bile şuan stokta yok diýor alıp deneyeceğim umarı sever en önemlisi de sorun yaşamayız