Kedimin Irkını Nasıl Anlarım?

feydem

merhaba. Erkek kedim iki yaşında fakat ırkından tam emin olamadık. Bir tanıdık tekir scottish kırması oldugunu söyledi fakat baktığımda kulakları kıvrık değil. Gözleri yeşil, tüyleri koyu gri açık gri, kulakları dik yemek yemeye ve uyumaya bayılır :D

7 CEVAP

Buketbayraktar

@Septisistbaykus un yorumu vardı geçen tekiriş diye o geldi aklıma kdksk
Kediniz tekir çokta güzel rengi var

Kurta057

En cins seninki knki baya cins duruyor ne kadara aldın

Oqrenerde06

göz burun çevresi gerçekten scotish kırması olabilir bence kesinlikle sokak kedisine benzemiyor ama çok güzel bir kediniz var maşallah.

miayehe

Kediniz normal sokaktaki kendilerinden

Thekedi

Alakası yok sizin kediniz bildiğin sokak kedisi ya da en doğrusu Anadolu kedisi demek olur.

ruthiees

sokak kedisi

yenibirii

Sokak kedisi demek kaba tekir dersek daha doğru olur. Scootishle de uzaktan yakından alakası yok