Kesim İshal Oldu

Caremcmrt

2 aylik kedim dün geceden peri ishal cuma günü iç parazit asisi oldu onunla mi ilgili anlayamadim. Kedim de halsizlik yok gayet hareketli fakat diskisinin rengi acik ve sivi. Ne yapmaliyim

6 CEVAP

yasement

Evet parazitten buyuk ihtimalle

yasement

Sanmam parazit ignesinden sonra ishal ile parazitleri atabiliyorlar

Caremcmrt

Peki çok sagolun

seldmrprmk

İsali devam ederse konserve mamaya biraz pirinç lapası karıştırıp yedirin. Fayda edecektir.

Caremcmrt

Bir de dun ben tost yerken içinden salami aldi alamadim ağzından. Onunla alakali olabilir mi? Çünkü kan yok diskisinda ve çok hareketli.

Caremcmrt

Kuru mama yiyor şuan