Hamile Kediden Akıntı Gelmesi

Rrss

Kedim hamileliğinin tahmini 63. günü vajinasindan bir kaç gündür beyaz sarımsı bir akıntı geliyor çok fazla değil. Bugün baktığımda ise kahverengi bir akıntı vardı kan anlayamadım. Az bişey geliyor sürekli yalamaya çalışıyor . Kedisinde benim gibi bir durum yaşayan varmı acaba. Hamilelikte sizin kedide de bu durumlar yaşandı mı. Yardımcı olucak varmı

8 CEVAP

Rrss

Sokak kedisi sadece dışarda mama verip besliyodum. Hamile olduğunu görünce eve almaya başladım. Lütfen insanları dinlemeden önce yargılamayın olurmu.

Rrss

Sizde haklısınız bende o tarz şeylere karşıyım tepki göstermenizi anlıyorum ama ilk önce sorup sonra tepki göstermeniz daha doğru olur. O sıralar erkek kediler çok fazla rahatsız ettiği için eve almıştım birkaç günlüğüne ordan biliyorum kaç gün olduğunu

mihriii

anladım kusura bakmayın çok iyi yapmışsınız ❤️

BademSeker

Bulanık şeffaftı

BademSeker

Benim kedim yeni dogurdu. İlk akintidan birkac saat sonra dogurdu. Fakat az az akintiyla birkac gun sonra doguran da varmis. Yani eli kulagindadir. İsterseniz bir de vet. danisin

Rrss

Cevabınız için teşekkürler. Evet veterinere danışmak en doğrusu aslından ama şuan maddi durumlardan dolayı biraz zorlaniyouz. Oyüzden tecrubesi olanların fikri çok önemli bizim için. Sizin kedinizin akıntısının rengi nasıldı acaba?

mihriii

maddi durumunuz yoksa neden çiftleştirdiniz

mihriii

tahmini 63.günü yazmışsınız ondan çiftleştirdipinizi düşündüm