Whiskas Mı Felix Mi

nisaasavass

uzun zamandır yaş mama olarak whiskası kullanıyoruz. kedim bayılıyor. felixlerin de güzel olduğu söyleniyor. schootish fold kedim için hangisi uygun? başka yaş mama da önerebilirsiniz. teşekkürler

12 CEVAP

mihriii

ikisi de kötü gerçekten nutri feline,me-o,nd,gimcat'in superfood serisinin yaş mamalarını deneyebilirsiniz

Zesinnn

Hiç biri market maması almayın diye veterineriz uyarmadımı kullandığınız mamalar ilerki dönemde böbrek yetmezliğine kadar sorun açabilir. Uygun fiyat arıyorsanız felicia, prochice bakın

SerraYanmaz

Naturea-schesir-nutri feline

Beyzaduman

İkiside berbat! Uzun vadede kedinize zarar verir bunlar. Nd yaş mamaları çok iyidir ya da schesir

Kurta057

Ooo scotish fold mu bunu belirtmeniz çok iyi oldu

Oqrenerde06

ikisi de değil tabi ki me-o yaş mamalarını deneyebılırsınız veya da felicia. Whiskas ve felix kediler için zararlı içeriğinde doğru düzgün et bile yok oranlara bakıp dikkat ederek almalısınız.

nisaasavass

çok teşekkürler

tyguler

Ikisi de kötü. Ara sıra ödül olarak verilebilir belki.

Ben felicia kullandım gayet sevdi ve içeriģi güzel. Başka kullanmadım yorum yapamayacağım diğerleri için

gogoo

whiskasın icindeki et oranı %4 civarı, geriye kalan kismi sakadatlar tahillar bitkiseller tatlandiricilar, ve en buyuk kôtü yani bagimlilik yaratan çin tuzu var, whiskas yiyen alisan kedi daha sonra diger mamalara burun kiviriyor.sebebi de çin tuzu , uzak durun, bu aralar **********nin yas mamalari icerik olarak iyi gorunuyor tabi bozmazlarsa

eylu

Animonda ya da bakabilirsiniz

Elifsu17

İkisi de çöp

Seymaaacaan

İkiside çok kötü. Felicia yaş mama içerik olarak çok güzel bakabilirsiniz :)