Erkek Kedi Kızgınlığı

Buketbayraktar

Benim 11 aylık erkek kedim var. Mart ayı malum ortalık kızgın kedi dolu. Bi de evde misafir kızgınlığa girmiş annemin 6 aylık erkek kedisi var. Ama benim oğlanda ne Bi bağırma ne huysuzluk ne koku bırakma hiç Bi belirti yok . Sadece kızgınlıkta olan kedi ona çiftleşme hareketi yapıyor. Bazen benim oğlanda ona yapmaya çalışıyor. Bu şekilde olan var mı merak ettim. Hiç şikayetçi değilim ama libidosu mu düşük acaba çocuğumun 😁

4 CEVAP

DoraFiko

Benim büyük oğlum aynı sizin oğlunuz küçük oğlumda annenizin kedisi 😊 diğer yorumlarınızdan az çok tanıdım kedilerinizi😂 bizim küçükte büyüğü çok darladı çiftleşmeye çalıştı büyük oğlumda ayıp olmasın diye bi iki kere oda yaptı ama o çok sakindi. Karaktere göre değişiyor herhalde. Ben ikisinide kısırlaştırdım rahatladık çok şükür 😊

DoraFiko

Bizim küçükte 6.5 aylıktı kısırlaştı şuan 8 aylık oldu. Büyük oğlumda 11 aylık olacak ama küçük olan büyüğü geçti heybetli bi kedi oldu bende anlamadım 😊 kocaman sevgiler kedilerinize❤

Buketbayraktar

@DoraFiko ya evet gerçekten aynıymış sizinkilerle bizimkiler 🙈 bizim de niyetimiz o küçük olan çok erken girdi kızgınlığa 6. Ayını bekledik bizim oğlanı da aradan Çıkarırız onunla birlikte. Komiğime gidiyor bizim ki yavru kedi sanki o yüzden bizim gibi olan var mı diye merak ettim teşekkür ederim 🐾😍

Buketbayraktar

@DoraFiko sizin oğlanlara da sevgiler 😻😻