Havanese Cinsi Köpek Almak İstiyorum

ruyaorhan

Havanese cinsi köpek almak istiyorum ama internette özelliklerinde çok havlıyor yazıyor. Bazı şüphelerim var. Havanese cinsi köpeği olan ya da bakmışlığı olan varsa bilgi verebilir mi? Eksi, artı yönlerini vs.

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

çok güzel bir cins, kesinlikle doğru seçim. çok havlamaz, havlasa bile çok kolay bir şekilde havlamaması öğretilebilir

ruyaorhan

Teşekkür ederim:)

159deniz123

ona bakarsanız her köpek havlar canım benimki 2 aylık maltese terrier süs köpegi bazen istediklerini yapamıyınça oda havluyor bütün köpekler havlaması normal yani havlamayan köpekde sorun olur canım bençe öyle sıkıntı çekeçegini sanmıyorum

Cotontzu_Siri

havanese ile maltese birbirine çok yakın ırklar ikisi de terrier grubunun bichon familyasından