Babamı Nasıl İkna Ederim

miniyavru

Jack Russell almayı düşünüyorum evde bakacağım annem benim bakabileceğimi düşünüyor dediğim gibi öncede bir köpek baktım ve babamı ikna etmeye çalışıyorum ama babam yeni eve taşınacağımızdan ev sahibi istemez diye bahane uyduruyor önceden de çok bahane söylerdi almak da istemezdim sizce nasıl ikna edebilirim babamı çok teşekkür ederim

20 CEVAP

Cotontzu_Siri

evet

miniyavru

Cevap lütfen :(

Cotontzu_Siri

babanız haklı, ev sahibi istemezse çok sıkıntı yaşarsınız

miniyavru

İlk ev sahibi ile mı gorusmeliyiz yani

miniyavru

Babama sordum tanıdığımız bir akrabam izin evine gidecekmişiz babam bağlanmasını istemezler dedi sizce Jack Russell uygunudur böyle bir köpek olmaya ve ya uygun değilse hangi köpekler var bağlanmayan sessiz olan

miniyavru

Bağlanmayan yazmışım tabletin oto düzeltmesi yüzünden bağlanması yazan havlaması olacak kusura bakmayın

Cotontzu_Siri

özel olarak havlama problemi olan bir köpek değil ama havlar

miniyavru

Çok dikkat çekmez değil mı

Cotontzu_Siri

sizin havlama eğitimi vermeniz gerekiyor, bu köpekten köpeğe değişir

miniyavru

İnternette ilgili video varmı birde eğitimi kolaymış

miniyavru

Kolaymi

miniyavru

???

Cotontzu_Siri

yavruyken kolay

yanik_kedi

Eğitim yerlere var böyle yerleri de tercih edebilirsiniz