Kedim Son Zamanlarda Hırçınlaştı

2kedisahibi

Evimde iki kedi besliyorum. İkisi kardeş ve ilk sahiplendiğimde çok iyi anlaşıyorlardı. Birbirlerini yalıyor ve kafa kafaya verip birlikte uyuyorlardı. Şimdi ise birbirlerine karşı çok kızgınlar birbirlerini gördüklerinde tıslayıp kavga ediyorlar. Ve birbirlerine zarar veriyorlar.
Bu beni çok üzüyor onları birlikte sahiplendim ve ayırmak istemiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

4 CEVAP

KIZGINLIK TA MI ACABA

CİNSİYETLERİ NE

İKİSİ DE ERKEKSE YA DA KIZSA ANLAŞAMAYABİLİRLER
AMA BİRİ KIZ BİRİ ERKEK İSE ANLAŞIRLAR

2kedisahibi

İkiside dişi, kızgınlıkta daha fazla hırçınlar fakat normal zamanlarda da kavga ediyorlar..