Ankara'da Güvenebileceğim Gaz Anestezi Yapan Veteriner Önerisi

zeuswashere

Merhabalar;

İki tane dişi kedim var, birini durum acil oldugundan dolayı hızlı bir sekilde kısırlaştırmak durumunda kaldım. Normal anestezi aldı. 1 saat civarı sürdü operasyon. Sonrasında yakalıktı, hap antibiyotikti derken hayvan iyice strese girdi ve süreç benim adıma da onun adına da cok zorlu ilerledi. Şükür saglıgı yerinde ama cok zorlandık.

Şimdi 2. kedimi kısırlaştırmak istiyorum. O kadar rahat yöntemler var ki okudukca dedim neden bu kadar çile çekmişiz ilkinde. Gerçi zamanımız yoktu ve rahim iltihaplanması vardı ilk çocukta. Acil bir şekilde götürmek zorunda kaldık. Gaz anestezi araştırmalarıma göre cok daha risksiz görünüyor. Ve bazı hekimler yakalık ve bandaj da takma geregi duymuyor. Dikişler kendiliğinden düşüyormuş. Bu teknikleri uygulayan, güvenilir bir veteriner arıyorum Ankara için. Tavsiyeniz varsa çok memnun olurum. Herkese kedili sağlıklı günler

13 CEVAP

zeuswashere

Cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Dorukgiller'de operasyonumuzu gerçekleştirdik.

Gaz anestesi uygulandı
Yakalık takılmadı
Bandaj takılmadı
Dikiş aldırma derdi olmadı

Öneren herkese cok tesekkür ediyorum. Süreci cok rahat sekilde atlattık. Operasyon için gönül rahatlıgı ile tercih edebilirsiniz.

alabalik32

Dorukgiller var. Ben dün aradım sordum. Tahliller ameliyat 750 tl dediler. Nakitte 675 tl olur dediler.

Nisalily

Ankara da oturmuyorum ama youtube dan takip ettiğim dorukgiller var onlar gaz ve estetik dikiş yapıyor diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam onlarla bir görüşün isterseniz:)

ezobarol

Noahs Ark Veteriner Kliniği Büllüm sokakta.

alabalik32

Benim ki erkek kedi 13 aylık dün kendi veterinerimizle görüştüm Hemen dorukgillerin yakınında Boncuk animal dikiş olmayacak küçük bir delik açıp alıcaz dediler. Tahliller dahil 650 tl ye anlaştım. 1 gece orada kalacakmış. Normal narkozla ben dikiş olacak sanıyordum ondan korkuyordum.

Yoqqqqi

Cuma günü,dorukgillerde yaptıracam.

detayları yazarım.

Zesinnn

Dorukgillere gidebilenler gerçekten çok şanslı istanbulda kasap gibi veteriner 0 hijyen 0 bilgi ile kısırlaştırmaya 1.200 tl istedi :) yapılan işlem aynı verilen emek aynı istanbulda iyi bir veteriner hekim 1.600den başlıyor şaka gibi

zeuswashere

Çok teşekkürler. En kısa zamanda araştıracagım

zeuswashere

Çok teşekkürler bilgilendirme için. Fiyat da piyasaya göre makul görünüyor. Sanırım aradıgımız adresi bulduk artık

alabalik32

@zeuswashere yine vazgeçtim kendi vetimizden. Bende Dorukgillere yaptırıcam gaz anestezi ile :))

AdaCoco

Dorukgiller Veteriner Kliniği. İyi bir klinik.

ailur0phile

Dorukgillerde ne kadara yaptıracaksiniz

zeuswashere

İstanbul'da ne taraftasınız bilmiyorum ama gözünüz kapalı gidebileceginiz bir klinik var. Vetart. Aynı sekilde gaz anestezi yapılıyor. Bandaj, yakalık uygulaması da yok. Gidenlerin memnun kaldıgını biliyorum.

Normal anestezi, daha hesaplı bir fiyat arıyorsanız da Fatih veteriner kliniğini öneririm. Çevremde bu kliniğe gidip memnun kalan dostlarım oldu.

Dorukgiller'in kısırlaştırma fiyatını merak edenler için; nakit 855 tl. Kartla ödeme yaparsanız 950 tl civarında oluyor. Kan testi dahil fiyatlar, bilginize.