Kediler Ne Zamanda Bir Aşı Oluyor?

olcayk

Kedim 2 aylık bir kız ve iç dış paraziti yapıldı. Bir sonraki aşısı ne zaman oluyor ?Hiçbir fikrim olmadığı için pimpirikleniyorum çok huysuz bu aralar :/ Beni pek sevmiyor gibi

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

veterineriniz tarih vermedi mi

yasement

Birkaç gün geçtiyse başlayabilirsiniz

159deniz123

normalde söer şu gün gelin diye

159deniz123

mesala bizim vetrinerimiz diyo haftaya salı diy biz ne zaman gitsek gün vriyor bize

olcayk

Merhabalar bugün veterinere gittik ellerinde karne olmadığı için karnesini vermemişlerdi sahiplenirken. Şimdi tam tarihleri belli oldu bugün 1. karması yapıldı. Cevaplarınız için teşekkürler