Kısırlaştırma Sonrası Kedimde Değişim

lalays

Merhabalar 10 aylık erkek kedimiz geçen hafta sonu kısırlaştırıldı. Normalde gece uyutmayan ilgi isteyen, sürekli ismiyle seslenince ses veren kedimiz bunların hiçbirini yapmıyor şu anda. Acaba kızgınlığa girmişti de ondan mı yapıyordu operasyondan sonra kesildi yoksa kısırlaştırılmadan sonra dedikleri gibi karakter değişimi mi oluyor? Tabi sebepleri içerisinde hoşuna gitmeyen bir şey yapmış olma ihtimalimde var ama operasyondan beri bakımını hiç aksatmadım her anlamda. Normalde zaten kucak seven kendini sevdiren çok cana yakın bir çocuk değil ama yine de bu değişimi daha da ilgisiz oluşu beni şaşırttı. Benzer bir deneyim yaşamış olan var mıdır acaba?

2 CEVAP

Ne zaman operasyon oldu onu söyler misiniz ? Yeni ise biraz beklemeniz gerekecek

lalays

Henüz 5 gün oldu @septisistbaykus