Kedimin Göbek Kısmında Sarkıklık Var Nedeni Ne Olabilir Acaba

Nigarozturk

Kedimin göbek bölgesinde bir sarkıklık var özellikle sağ tarafta sola göre daha belirgin bir sarkıklık bulunmakta kısırlaştırma operasyonu geçireli 3-4 ay oldu

3 CEVAP

Yağlanma , kilo alma vs.

Lilyycm

Aynısı bizde de var koşarken sallanıyor 😂 kısırlaştırdıktan sonra oldu

dezgicavus

Aynısı bende de oldu, ama ben sürekli oyun da oynatıyorum kilo almadı, kısırlaştırma sonrası oluştu yinede. Bende teleşlandım ama olabilirmiş.