Köpek İle Yolculuk

Patialfa

Hafta sonu yolculuk yapmamız gerekiyor köpeğimde gelicek ama arabada durmuyor koltukları pençeliyor ağlıyor etrafı ısırıyo bagajda denedik bindi 1,2 kere parka götürdük 3.de bindirince hirlamaya başladı nasıl sakinleştiririm büyük ırk

3 CEVAP

YarenOver

Veterinerinizden bu konuda sakinleştirici bir iğne yada hap vermesi konusunda tavsiye alabilirsiniz. Ben köpeğimle birkaç seyahat etmek zorunda kaldım. Sedapet marka şurup tarzı bir sakinleştiriciyi ağızdan veterinerinizin belirttiği ölçüde verirseniz, köpeğiniz rahatlıkla kafesinde ve bagajda seyahat edebilir.

zibityus

kafes

Patialfa

16 kilo sığmıyor