Gimcat Macun Vs Aminosol

miayehe

Anket

GimCat Gastrointestinal
(10 oy)
Aminosol
(6 oy)
Toplam (16 oy)

Merhalar.Bağışıklık ve vitamin açısından gimcat gastrointestinal mı daha iyi olur yoksa Aminosol vitamin mi? Aminosol tuzluymuş ama yorumlar baya da iyi sizce?

11 CEVAP

DoraFiko

Gastrointestinal macun vitamin için değil mide bağırsak için kullanılıyor.

Gimcat multivitamin vitamin niyetiyle kullanılıyor

miayehe

Gastrointestinal macun bağırsak sağlığını bağırsak sağlığı bağışıklığı etkiliyor diye biliyorum.Bşrde o macunda betaglukanda varmış.Aminosol kuru mamaya koyuluyorsa onu alacağım ama bakalıö

Renklipati

Ben içme suyuna damlatıp veriyorum aminosal

miayehe

Aminosol normal kuru mamaya damlatılıyor mu.Suyuna damlatımca alması gerekeni tam almıyor bence ve sokaktakilere olduğu için her yerden su içiyolar ya

Renklipati

Suyuna oluyor sa mamamaya olabilir diye düşünüyorum zaten çok fazla damlatmıyoruz mamayla da yiyebilirler, tadı kötü degilki kedim suyunu gün boyu içiyor yadırgamadan

mihriii

aminosol %30 glukoz yani şeker içeriyor bence gimcat macun daha iyi olur dediğiniz gibi bağırsak sağlığı genel sağlık demek beta glukan da varmış içinde

miayehe

O zaman Aminosol alayım hem aynı fiyat hemde daha etkili galiba

Oqrenerde06

Ben ikisini de dönüşümlü kullanıyorum çok memnunum

miayehe

GimCat Gastrointestinal 4 oy Aminosol 1 oy almış.GimCat alacağım o zaman teşekkürler.Heö betaglukanda faydalı sanırım

Adı üstünde gastrointestinal. Yani sindirim sistemi.

Alakasız iki ürün kıyaslaması olmuş diye söylüyorum

msmzks

Merhaba bende Aminosol alacaktım etkili bir vitamin mi hasta kedi için? gastrointestinal macunda bağışıklığı etkiliyor mu