Jack Russell Apartmana Uygunmu Vs

miniyavru

Jack Russell çok tüy dökermi ? Apartmana uygunmu ? Başkalarını rahatsız edecek bir havlaması var mı?Teşekkürler

18 CEVAP

miniyavru

Maltese rahat edici derecede havlarmı ( komşuları)

gozdecoskn

jack russel çok tüy dökmez ama diğerlerine nazaran daha çok havlama huyu var. maltese beslemesi kolaydır :) çok tüy dökmez çok havlamaz :) süphelenince havlar. petlerle iyi geçinir :)

TheTurk

Benim Jack Russell köpeğimin havlama sorunu hiç olmadı.
Kısa ve ince tüylüdür, beslenme ve bakım durumuna göre tüy döktüğü olabiliyor fakat haftada bir düzenli ölü tüy toplamakla bunu sorun olmaktan çıkarabilirsiniz.
Ev ortamına uygundur fakat mutlaka düzenli olarak egzersiz yaptırmak durumundasınız.
Diğer toy boy ve küçük ırk köpeklere göre çok daha fazla enerjiktir. Düzenli olarak yormazsanız evi başınıza yıkar. Yorduğunuz müddetçe eşyalara zarar vermez. İlgi ister, sabır ister ama bunların karşılığını verir.