Jack Russell Apartmana Uygunmu Vs

miniyavru

Jack Russell çok tüy dökermi ? Apartmana uygunmu ? Başkalarını rahatsız edecek bir havlaması var mı?Teşekkürler

18 CEVAP

Cotontzu_Siri

jack russell; hiç denecek kadar az tüy döker, apartmana son derece uygundur fakat yeterli egzersiz sağlanmalıdır, havlama huyları vardır ama kolayca eğitimle bu sorun çözülebilir.

miniyavru

Sağolun bana uygunmuş sevindim iyi geceler

mhtpyldz

Kesinlikle uygundur ;) tüy sorunu yok ve yeteri kadar aliştirma yapılırsa sorun yaşamazsınız ;))))

miniyavru

Almak için değil merak ettim

gozdecoskn

çok havlar :( diğer petlerle de arası fazla iyi değildir. ve çook sabırlı olmanız gerekir. inatçıdırlar zor öğrenirler. evinizde hali hazırda küçük hayvan varsa tavsiye etmem :)

miniyavru

Maltese terrier havlarmı birde hiç tüy dökmez diye biliyorum doğrumu apartmana uygun diye biliyordum doğru değil mı?

Cotontzu_Siri

Doğru

Cotontzu_Siri

Bütün köpekler havlar ama papillon, havanese, Jack Russell, spitz gibi bazı cinslerin havlama huyu vardır

miniyavru

Ama biliyorum yağlar her köpek ama az havlar diye biliyorum maltese doğrumu?

miniyavru

Yağlar havlar olacak kusura bakmayın :(

Cotontzu_Siri

küçük ırklar genelde fazla havlar ama maltese iyi

miniyavru

Sizin köpeğiniz çok havliyormu

miniyavru

?

Cotontzu_Siri

hayır ama nereden cotontzu bulacaksınız :D

Cotontzu_Siri

coton de tulear sizin için mükemmel